Novinky

Akční cena bezdotykových dávkovačů

Zlevnili jsme pro vás bezdotykové dávkovače dezinfekce či mýdla, a to o 20%.

NEVÁHEJTE A VYUŽITE TÉTO SPECIÁLNÍ ČASOVĚ OMEZENÉ NABÍDKY !

Platí na omezený počet skladových zásob.

IMG_20200518_144949

Doprava zdarma !

Vážení zákazníci,

od dnešního dne pro Vás nastavujeme dopravu zdarma pro všechny naše produkty. Neváhejte a vybírejte z naší nabídky.

free

Brandýs chrání své obyvatele

Jsme rádi, že naše zářiče úspěšně fungují i ve státní správě. Tento týden jsme dodali 3 ks stojanových zářičů městskému úřadu v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi a přinášíme Vám jejich včerejší vyjádření. Převzetí proběhlo u místní hasičské zbrojnice za účasti místostarosty města.

„Pořízení zářičů nám pomůže k efektivní dezinfekci prostor a povrchů nejen úřadu, ale i například škol či jiných objektů. Zařízení funguje nejen na COVID-19, ale pevně věříme, že bude užitečné i v době chřipkových epidemií. Hlavní výhodou využití této technologie je rychlost čištění bez využití chemie, tudíž bez jakéhokoli zápachu a snadná obslužnost. V případě potřeby je možné přemístit zářiče do dalších budov. Používání této technologie městu ušetří nejen čas, ale i lidské a materiální zdroje. Tato technologie je výhodná i s ohledem na používané IT technologie a další elektronická zařízení, kde nemůže dojít vzhledem k zatečení chemických přípravků k jejich nevratnému poškození a je šetrná i k ošetřovaným povrchům.“  Uvedl Bc. Ladislav Gűrtler, vedoucí oddělení bezpečnostního a krizového řízení města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.

stojací zářič 2IMG_7443foto Brandys

Dětská léčebna sází na jistotu

Minulý týden jsme dodali dva zářiče do Léčebny respiračních nemocí ve Cvikově. Rozhodnutí zakoupit tyto přístroje bylo sázkou na jistotu, neboť když lidé vědí, co chtějí a co očekávají, pak nehledají kompromis.

"Germicidní UVC zářiče jsme používali v léčebně ve Cvikově již v době před 30 lety, kdy jsem nastoupila jako sestra. Tato metoda dezinfekce je u nás preferována, neboť nám výrazně pomohla se snížením míry výskytu neštovic, které si děti mezi sebou neustále "předávaly". Protože UVC dezinfikuje nejen předměty, ale i vzduch, ubyly nám starosti také s dalšími onemocněními, což je v případě dětské léčebny respiračních onemocnění obzvlášť podstatným přínosem.

Nespornou výhodou je pro nás také rychlost UVC dezinfekce, díky tomu stihneme dezinfikovat jídelnu či pokoje bez prostojů a vzhledem k jednoduchému ovládání dezinfekci může provádět kdokoliv ze zaškoleného personálu.
V současnosti jsme pořídili 2 přístroje a doufáme, že v budoucnu se nám podaří rozšířit jejich počet na 4."

Helena Rampouchová, hlavní sestra, Léčebna respiračních nemocí Cvikov, p.o., dětská léčebna

IMG_7454IMG_7435IMG_7450

Pomáháme bezpečnému cestování

Společnost ČSAD Liberec, a.s. zakoupila 4 kusy UV germicidních zářičů!

K dezinfekci interiérů autobusů nejsou potřebné žádné další roztoky a přípravky. Vedení společnosti se rozhodlo tímto nákupem vlastního zařízení ještě zvýšit stupeň ošetření interiérů autobusů, a to povrchů i veškerého vzduchu uvnitř autobusů. Tímto opatřením se ještě zvyšuje bezpečnost našich řidičů i cestujících ve veřejné dopravě v autobusech společnosti ČSAD Liberec, a.s.

Ačkoliv primárně je nákup 4 kusů UV germicidních zářičů samozřejmě koncipován k eliminaci dopadů pandemie koronaviru SARS-CoV-2 (COVID-19), tak zařízení budou používaná i po skončení pandemie, neboť naše společnost touto technologií bude disponovat trvale.

UV (ultraviolet ) neboli ultrafialové záření je elektromagnetické záření, které má kratší vlnovou délku, než viditelné světlo, avšak delší, než rentgenové záření. Pro člověka je proto neviditelné. Záření UVB i UVC je zhoubné pro živé organismy. Díky krátkým vlnám dokáže UVC proniknout mnohem hlouběji, než UVB. Proto dokáže UVC poškodit DNA mikroorganismů a tím znemožnit infikaci, jejich šíření a množení UVC působí i proti mikroorganismům odolným vůči antibiotikům.

Zářiče produkují UVC záření, které je škodlivé pro všechny bakterie, mikroby, viry, plísně a další patogeny. UVC záření dezinfikuje také vzduch, v něm mohou viry také určitou dobu přežívat. Díky vysokému výkonu je výrazně snížen čas potřebný k dezinfekci. Stojací zářič všesměrový (dezinfikuje v okruhu 360 stupňů).

Dodavatelem je liberecká společnost Machine Building s.r.o., které děkujeme.

91881279_3509432405752921_4359881792488996864_o91746958_3509433059086189_8953156763587182592_o91748315_3509202865775875_4120344572968566784_o

Zdroj: CSAD a.s. Facebook

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.